510 987 498 (Pon-Pt 9:00-17:00)

All For Body Nowa Huta

Naszych specjalistów znajdziesz w 3 prestiżowych lokalizacjach w Twojej okolicy.

Os. Na Lotnisku 3

My Fitness Place

Os. Na Stoku 53

My Fitness Place

Broniewskiego 1

McFit Kraków

Wykorzystaj szansę!

Wypełnij formularz, aby skorzystać z wybranej usługi bezpłatnie!
  Chcę skorzystać z usługi:  

  Preferowana lokalizacja  

  Wybierz datę treningu:

  Wybierz godzinę treningu:

Teraz znajdziesz naszych świetnych specjalistów w nowych miejscach na Nowej Hucie – w całodobowych siłowniach McFIT oraz My Fitness Place w bezpośrednim sąsiedztwie D.H. Wanda oraz My Fitness Place na Os. na Stoku!

To przestronne i komfortowe studia treningowe. Nowoczesne rozwiązania i najlepszej jakości sprzęt są gwarancją różnorodnych możliwości treningu oraz świetnej atmosfery.

Trenerzy All For Body to zespół doświadczonych Specjalistów, który codziennie udowadnia, że indywidualnie dopasowany trening może być przyjemnością i źródłem satysfakcji. W połączeniu z doskonałym sprzętem dostępnym w partnerskich siłowniach

…niezależnie od tego, jaki jest Twój cel – z nami go osiągniesz!

My Fitness Place, ul. Os. na Lotnisku 3

McFit Kraków, ul. Broniewskiego 1

 • All For Body oraz siłownie McFIT i My Fitness Place to osobne podmioty, mające jednak wspólny cel – zarażanie pasją do aktywnego trybu życia.
 • Usługa treningu personalnego z Trenerem All For Body nie jest realizowana przez recepcję McFIT Kraków / My Fitness Place.
 • Trenerzy All For Body świadczą najwyższej jakości treningi personalnego w 17 lokalizacjach w Krakowie, w tym również na terenie siłowni McFIT Kraków oraz My Fitness Place.
 • Zaznaczamy, że nie jesteśmy instruktorami.